Nemusím byť perfektná

Koľko krát za život ste si pri pohľade na niečo fascinujúce povedali „To by som nedokázala“, alebo „Ja by som na toto nemala odvahu…“?

A ako by vyzeral váš život, keby ste zistili, že tú odvahu v sebe máte, že dokážete čokoľvek, a na druhej strane si dovolili pustiť sa aj do vecí, v ktorých sa nechystáte dosiahnuť majstrovstvo, len tak, pre radosť?

O čo všetko v živote prichádzame, keď si nedovolíme byť spontánnymi, bojíme sa ponoriť do vecí, pri ktorých nevieme, či bude výsledok dostatočne profesionálny, uznania hodný či veľkolepý?

Môžeme si dovoliť.

Detskú radosť zo samotného procesu, ktorého hodnota nie je daná výsledkom, ale mierou ponorenia sa do prítomného okamihu a precítenia života v nás.

A potom môže jeden pohodový letný večer vyzerať napríklad aj takto…

Performance artistka, ktorú baví hľadať vlastné cesty pohybu v tanci aj v živote, posúvať mentálne aj fyzické limity a vytvárať vedomý priestor pre radosť zo života. Sprevádza ľudí na ceste k vlastnej sebavedomej fireshow improvizácii, ktorá vnesie do vášho života magickú esenciu tvorivej sily. Ako sa sem dostala si prečítate tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú spracované iba za účelom vyriešenia vašej požiadavky.

  • Ako vyzerá lekcia ohňovej šou?

    Nahliadnite do zákulisia netradičnej výučby točenia s ohňom.

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Stretnime sa na Facebooku